Royal Dog Club ailesi olarak, alanında uzman ve sertifikalı eğitmenlerimiz ile hem sizleri bilinçlendiriyor hem de değerli dostlarımıza modern ve pozitif metotlar ile eğitim veriyoruz.

Polonezköy’de bulun Royal Dog Club İstanbul Köpek Eğitim Merkezi, Doğa ile bir arada, günün her saati 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen ve eğitim alanının dışında dostlarınızın diğer canlılar ile sosyalleşip eğleneceği bir yer ve onlar için harika otel tesis imkanları ile birlikte güvenlik açısından da köpeğiniz için en ideal eğitim ve bakım merkezidir. Köpek eğitimi hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.
Mesaj Gönder

Evcil hayvanlar hakkında, sahiplendirme ilanlarına yer vermekteyiz. Satış yapan yerlerin, 5199 sayılı Kanuna dayalı olarak Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Ruhsat ve Kontrollerine tabi olması gerekiyor. patialem.com olarak “hayvan satışı, üretimi, aracılık, bulundurma veya komisyonculuk” yapmamaktayız.
5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu’nun, 14. Madde L Bendi ve 22.10.2014 tarihli 367 sayılı Tarım ve Orman Bakanlığı 4. Bölge İzmir Şube Müdürlüğü’nün yazısı gereği Pitbull Terrier, Japanese Tosa, Dogo Argentino, Fila Brasileiro, American Bully ve American Staffordshire Terrier ile bu ırkların melezlerinin sitemizde satışı, sahiplendirilmesi, sergilenmesi, reklamı, takası veya hediye edilmesi yasaktır.

© 2023 Pati Alem- Her hakkı saklıdır.
Pati Alem
Hesabım
İlan Ekle
Arama